• Wpisów: 30
 • Średnio co: 93 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 10:59
 • Licznik odwiedzin: 29 934 / 2912 dni
 
kamiljot
 
bad-sektory-logo.jpg


Dziś dowiemy się, jak wykryć na naszym dysku bad sektory oraz jak skutecznie naprawić taki dysk twardy. Jest mnóstwo “magicznych” programów do usuwania, leczenia, naprawy i jeszcze masy innych cudów dotyczących bad sektorów i dysków twardych. Lecz jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie danych, nie możesz uznawać takich programów za ostateczne lekarstwo. W dalszej części dowiesz się dlaczego.

Są dwie podstawowe prawdy dotyczące bad sektorów z którymi polecam zapoznać się już na początku tego poradnika. Każda z tych prawd zależy od tego o jakim rodzaju bad sektorów mówimy, a są ich dwa rodzaje. Te które da się naprawić i te których naprawić się niestety NIE DA.

Czytaj więcej: www.expressit.pl/bad-sektory-jak-naprawic-dysk-t…

Nie możesz dodać komentarza.

 
 • awatar
   
   
  NearDark
  Dodatkowo zaproponuję Hiren's boot cd, na której jest więcej tego typu programów. Jeszcze HDD regenerator, który usuwa bad sektory bez zerowania dysku ale ów program ma także tendencje do zajeżdżania dysków na śmierć. Po za tym są programy producentów dysków, które doskonale spisują się w roli testerów, naprawiaczy i formaterów dysków :)